Mitsubishi Lancer X

Автомобілі Mitsubishi Lancer X – моделі, які відносяться до сегменту C (нижній середній клас), випускаються з 1973 року.

Компактний седан Mitsubishi став першим автомобілем японської марки, масово продаваним в Європі. Спочатку це була всього лише чотирьохдверна версія моделі Colt. Однак його успіх на ринку дав Lancer окрему позицію в модельному ряду Mitsubishi.

Донедавного часу це найпопулярніший автомобіль марки – за майже 30 років його купили понад 6 мільйонів покупців. На даний момент на ринку є шосте покоління моделі.

У різних країнах Lancer також пропонувався під назвами Carisma, Mirage і Fiore.

Mitsubishi Lancer X

Mitsubishi Lancer Evolution X

Lancer Evolution ... Протягом 18 років світ знає чарівне поєднання слів, що знаменують відмінні характеристики і бездоганне управління. Lancer розвивається не тільки в назві. Він стартував з 250 к.с. до 360 к.с. на Evo X. Також були покращені комфорт водіння і обладнання.

Lancer Evolution десятого покоління випускається вже три роки. Під привабливим кузовом Mitsubishi приховує чудову систему повного приводу S-AWC і двигун з турбонаддувом потужністю 295 к.с. Велика увага приділялася правильному балансуванню автомобіля і зниження центру ваги. Для цього акумулятор розміщується в багажному відділенні, а капот, передні крила, дах і рама заднього спойлера виконані з алюмінію.

Lancer Evolution сміливо переносить навіть значну пристосування двигуна до місцевих. Його власники це знають, і вони часто користуються широко доступними тюнінговимі аксесуарами. Компанія Mitsubishi вирішила виправдати очікування ринку, розширивши модельний ряд Evolution версіями MR GT330 і GSR GT360 Attack.

Перший - це компроміс між відмінною продуктивністю і комфортом використання. Автомобіль оснащувався автоматизованою коробкою передач Twin Clutch SST. Коробка передач з подвійним зчепленням полегшує рух в пробках і, при необхідності, перемикає передачі з такою швидкістю, що гонщикові не буде соромно. Дволітровий двигун MR GT330 розвиває 330 к.с. і 430 Нм. Приріст параметрів був досягнутий за рахунок впускний і випускний систем HKS і перепрограмованої електроніки двигуна.

Аналогічні зміни були внесені в версію GSR GT360. У його випадку були отримані 360 к.с. і 460 Нм. Це не межа двигуна Lancer Evolution, але пріоритетом було плавне розвиток потужності і крутного моменту. Водій може контролювати роботу двигуна завдяки приладовій панелі Defi, яка надає інформацію про тиск наддуву, температурі масла і вихлопних газів. Lancer GSR GT360 доступний тільки з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Варто додати, що, незважаючи на поліпшені двигуни, на Lancer Evolution MR GT330 і GSR GT360 поширюється повна гарантія.

Нові версії Lancer вражають своєю чудовою посадкою, продуктивністю і точністю рульового управління. Вони розганяють до «сотні» менш ніж за п'ять секунд. Система прямого рульового управління дозволяє виконувати навіть найкрутіші повороти, не знімаючи рук з керма. Тяга при повороті забезпечується трансмісією з електронним управлінням, а на версії MR GT330 - амортизаторами Bilstein і пружинами Eibach. Ефективність гальм Brembo і сидіння Recaro з відмінним зчепленням на поворотах також виробляють приголомшливе враження.

Lancer Evolution далекий від того, щоб згуртувати монстрів. Вони були оснащені автоматичним кондиціонером, сім'ю подушками безпеки, ESP, датчиками дощу і сутінків і ксеноновими фарами з функцією освітлення поворотів.