Коди фарби на Mitsubishi

При пошуку кода фарби Mitsubishi треба враховувати рік та модель автомобіля. Знайти код фарби Mitsubishi можно на шильдику з інформацією про авто. В деяких випадках код фарби можливо дізнатися з Vin коду.

При фарбуванні деталі автомобіля слід точно підібрати фарбу - виконати комп'ютерний підбір. При зафарбовуванні пошкоджень кузова автомобіля у вигляді подряпин можна купити автоемаль у флаконі з пензликом або фарбу в балончику.

За посиланням вище можно придбати карандаши з фарбою Mitsubishi та інші продукти для фарби Mitsubishi.

Знайдіть свій колір Mitsubishi

Коди Mitsubishi приховані десь на ділянці захисту автомобіля. Чудове місце для коду.

Як виглядає типовий код фарби Mitsubishi

Наступне зображення є прикладом того, як виглядає більшість кольорових тегів Mitsubishi. Код фарби знаходиться в нижній середині лівої частини тегу.

 

Найпоширеніший формат коду фарби Mitsubishi

У наведеному вище прикладі код фарби - "R71". Цей формат виглядає, як більшість кодів Mitsubishi. Коди містять літери, тире та цифри.

Код "R71" відповідає кольору фарби Mitsubishi Passion Red Clearcoat. Той же колірний код, інша назва.

Як і всі виробники, Mitsubishi використовує однаковий колір у багатьох моделях, але він буде мати різну назву для кожної моделі. Це та сама фарба! Ось чому кольоровий код так важливий, щоб замовити правильну фарбу.

Наприклад, R71, вище ми називаємо Passion Red Clearcoat. Його також можна назвати Red Clearcoat, Speed Red Clearcoat тощо, залежно від того, як вирішив його назвати відділ маркетингу.

Фасовка автомобільної фарби Mitsubishi

  • олівець для підфарбовування з пензликом;
  • аерозольний балон,
  • інші лакофарбові матеріали Mitsubishi

Коли ви будете готові відремонтувати свій Mitsubishi за допомогою автомобільної фарби, вам потрібно вирішити, які продукти для ремонту замовити.

Олівець для підфарбовування Mitsubishi відмінно підходять для невеликих і швидких фарбувальних робіт Mitsubishi, в той час як аерозольна фарба Mitsubishi краще підходить для ремонту великих площ. Ємності з базовим покриттям Mitsubishi підійдуть, якщо вам потрібно виправити багато відколів фарби Mitsubishi.

Продаж фарби для Mitsubishi в Україні

Київ, Дніпро, Харків: (095) 343-8083

Одеса, Херсон, Миколаїв: (066) 554-9770