Шок! Mitsubishi Lancer пофарбований фарбою, що поглинає 99,96% світла

Чорний - це не колір. Це стиль життя! Фарбування автомобіля Mitsubishi Lancer АВТОФАРБИ Musou Black більше схожа на виріз в фотошопі і виглядає феноменально.

Ви коли-небудь чули про Vantablack? У 2019 про нього стало відомо завдяки якоїсь BMW. Була представлена копія X6, пофарбована спеціальною фарбою, що поглинає 99,96% видимого світла. Автомобіль був представлений на автосалоні у Франкфурті. Vantablack, створений Британської національної фізичної лабораторії, є самим «чорним» речовиною, відомим людству. Призначений для використання у військових і космічних агентствах. Отже, цей матеріал недоступний для звичайних покупців. На відміну від Musou Black, який ми можемо купити легально.

Фарбування Mitsubishi Lancer фарбою, що поглинає світло

Як це проявляється в реальному житті?

Це було перевірено командою DipYourCar. Mitsubishi Lancer була покрита п'ятьма шарами самої чорної фарби, представлена на YouTube. Який ефект? З цього світу. Лінії і форми автомобіля просто губляться. Це як вирізати машину з фотошопа, залишити вікна, фари і колеса.

У всякому разі, дивіться самі:

Musou - це акрилова фарба на водній основі, яка поглинає до 99,4% видимого світла при нанесенні за допомогою фарбопульта. Це означає, що ми можемо домогтися ефекту, аналогічного Vantablack, уникаючи злому військової бази, як у популярній комп'ютерній грі. Однак є проблема. Це не дорожня речовина. Покриття їм автомобіля буде ефективним, але воно не буде залишатися на ньому довго в одному і тому ж стані і через деякий час може почати тріскатися або відриватися.

Вартість фарбування в чорний колір

Добре, скільки це коштує і чому так дорого? Наприклад, В Польщі можна знайти дві пропозиції на популярному аукціоні. Перший стосується 15-мілілітрових контейнера, який коштує 18 доларів, не рахуючи транспортних витрат. Другий - 100 мл фарби за 80 доларів.

На фарбування Лансера з відео пішло 8 літрів. На веб-сайті виробника вказана ціна 18 000 японських ієн за літр, що за поточним обмінним курсом становить 170 доларів. Таким чином, вартість фарбування Lancer на мить перевищує 1300 доларів.

Безсумнівно, чорна діра на колесах привертає увагу і є чимось особливим. Шкода, що це ще не технологія, яка могла б бути актуальним варіантом кольору при покупці автомобіля, а тільки можливість на мить виділитися для кого-то з більш товстим гаманцем. Хоча, навряд чи знайдеться багато бажаючих сідати в таку машину в сонячний літній день.